Медіа Thebuchacity презентувало важливий проєкт під назвою «Буча: Місто Незламних. Повернення до життя», метою якого є висвітлення історій та подій, які демонструють силу і стійкість громади Бучі після важких часів. У серії відео ми знайомимося з реальними людьми, які своїми діями та зусиллями повертають місто до нормального життя, роблячи його кращим і міцнішим.
Основний акцент у відео ми робимо на ранньому відновленні освіти, медицини та релігії. Ці сфери є ключовими для відновлення нормального життя громади, адже освіта забезпечує дітям та молоді можливість навчатися та розвиватися, незважаючи на пережиті труднощі, медицина відіграє вирішальну роль у збереженні життя та здоров’я мешканців, надаючи необхідну допомогу навіть у найскладніших умовах, а релігія підтримує духовну стійкість громади, допомагаючи людям зберігати віру та надію в найтяжчі часи.
Для вас ми зібрали всі посилання та описи до відео проєкту «Буча: Місто Незламних. Повернення до життя»
«Службу в церкві проводили під обстрілами окупантів»
Відео висвітлює героїчні зусилля настоятеля храму Андрія Первозваного в Бучі Анрдія Галавіна, який продовжували проводити служби навіть під обстрілами. Ці люди показують, як віра та духовність допомагають подолати найтяжчі випробування.
«У підвалі амбулаторії ставили людям крапельниці, накладали джгути»
Амбулаторія у Бучі продовжувала надавати медичну допомогу в підвальних приміщеннях під час окупації. Медсестра Ольга Муравицька розповідає про свої зусилля щодо порятунку життя людей у складних умовах і відновлення закладу.
«Погрожували стріляти по руках і ногах»: як росіяни захопили дитячий садочок у Бучі
Це відео показує, як вихователі та батьки боролися за безпеку дітей у дитячому садочку, який був захоплений окупантами, і як вони поступово відновлюють його після звільнення.
«Були готові до вторгнення, але не такого широкого»: як церква в Бучі пережила навалу росіян
Відео висвітлює випробування, з якими стикнулася церква «Віфанія» під час окупації, та зусилля пасторів, які вистояли і продовжують підтримувати своїх віруючих у важкі часи.
«Народжували під обстрілами»: пологовий будинок у Ворзелі про свою історію окупації
Це відео демонструє неймовірну відвагу медичного персоналу та матерів, які у Ворзелі народжували дітей під обстрілами, забезпечуючи нове життя в умовах війни.
«Як Пластовий вишкільний центр у Бучі став гуманітарним штабом після деокупації»
Відео показує, як Пластовий вишкільний центр був трансформований у гуманітарний штаб після звільнення міста, допомагаючи мешканцям отримати необхідну підтримку та ресурси та як продовжує патріотичне виховання. Журналісти поспілкувалися з двома керівниками закладу
«Як росіяни прикриваються вірою»: церкви бучанської громади про боротьбу з московським патріархатом
Відео висвітлює спротив місцевих церков та громад проти спроб використання віри для виправдання окупації, демонструючи силу духовності та єдності громади.
Денний стаціонар у Бучі зазнав продовжував надавати медичну і гуманітарну допомогу в умовах окупації. Відео розповідає про трагедії, які сталися у закладі та про героїчну роботу медичного персоналу, який надавав допомогу постраждалим під час обстрілів.
«Все потрощене»: як ліцей по вулиці Вокзальна у Бучі пережив окупацію та навалу росіян
Це відео висвітлює важкі часи, через які пройшов ліцей №3 на вулиці Вокзальна, і як зусиллями громади та волонтерів школа поступово відновлюється та повертається до нормального життя.
«До кінця не усвідомлювали, що це буде настільки страшно»: окупація та деокупація ліцею №9 у Бучі
Відео демонструє випробування, через які пройшов ліцей №9 під час окупації, та зусилля громади, спрямовані на його відновлення і повернення до навчального процесу.
Цей проєкт був здійснений за підтримки Фонду «За сильну Україну», який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції. Зміст матеріалів є виключною відповідальністю Thebuchacity і не обов’язково відображає позицію Фонду та/або його фінансових партнерів.