До 2 річниці звільнення Київської області від рф у кінотеатрі «Filmax» у Бучі відбувся закритий показ художньої стрічки «БУЧА».
Гостями та глядачами фільму у Бучі стали жителі міст Київської області. Серед гостей також були волонтери Марічка та Василина Томишинець, на яких полювали росіяни, Оксана Черцова, викладачка Інституту Міжнародних Відносин Університету ім. Т. Шевченка, яка була волонтеркою в окупації, Костянтин Гудаускас, прототип головного героя фільму.
«Фільм «Буча» – це свідоцтво злочину та істинних намірів росіян. Фільм наводить приклад героїчності та згуртованості українського народу під час вторгнення», – сказав Костянтин Гудаускас, прототип головного героя фільму.
Після перегляду фільму глядачі поспілкувались з режисером фільму Станіславом Тіуновим, а також з продюсером і автором сценарію фільму Олександром Щуром.
Нагадаємо, сюжет фільму «Буча» заснований на подіях, що відбулися у містах Буча, Ворзель та Гостомель під час російської окупації у лютому-березні 2022 року.
У фільмі розповідається, як місцевих жителів рятує Костянтин Гудаускас – громадянин Казахстану, який отримав притулок в Україні та під час окупації проживав у Бучі. З початком російського вторгнення, завдяки своєму казахстанському паспорту, він міг проїжджати на окуповану російськими військами територію та вивозити мирних жителів.
Головні ролі у фільмі «БУЧА» зіграли відомий польський актор театру і кіно Цезарій Лукашевич та зірка українського кіно В’ячеслав Довженко.
Фільм «БУЧА» був знятий на гроші приватних інвесторів без залучення державних коштів. Премʼєра стрічки в Україні відбудеться у вересні цього року.
Наприкінці лютого завершилось двомісячне турне творчої команди художньої стрічки «БУЧА» Америкою. Закриті покази відбулись у 8 містах Америки.
Якщо ви вже дивилися фільм «Буча», поділіться своїм враженням у коментарях.