Четвер, 12 Вересня, 2024
20.4 C
Bucha
Thebuchacity#Буча: Місто незламних. БізнесиБізнес у війні: як Олексій Гончаров двічі починав з нуля

Бізнес у війні: як Олексій Гончаров двічі починав з нуля
Б

Буча: Місто незламних. Бізнеси — новий подкаст Thebuchacity, присвячений історіям злетів і падінь малого бізнесу в місті Буча. Цей подкаст створено за підтримки громадської організації «Інститут масової інформації» в межах проєкту Міжнародної організації Internews Network. Метою подкасту є надихнути інших не боятися відкривати власну справу навіть у найскладніші часи.

Першим героєм подкасту став Олексій Гончаров, який поєднує професію шеф-кухаря з керівництвом корисного ресторану формату Drive & Hall під назвою «Завертай». У подкасті висвітлено важливі аспекти підприємництва в умовах війни, внутрішнього переміщення та викликів, пов’язаних із відкриттям нового бізнесу. Гончаров, двічі переселенець з Луганщини, розповідає про свій досвід переїзду, адаптації та побудови нового життя в нових умовах.

Олексій двічі став внутрішньо переміщеною особою (ВПО) через війну. Перший раз йому довелося залишити рідну Луганщину у 2014 році, коли він переселився з окупованої території. Однак у 2022 році він знову був змушений залишити свій дім через повномасштабне вторгнення Росії.

«Двічі ВПО — це про те, що ще в 2014 році ми переселилися з окупованої на деокуповану територію Луганщини і тоді думали, що все закінчиться локально. Однак у 2022-му, як вже відомо, ми переселилися вдруге», — ділиться Олексій.

Проєкт «Завертай» став можливим завдяки грантовій підтримці міжнародних організацій, таких як Міжнародна організація з міграції та Данська Рада у справах Біженців. Гончаров зазначає, що досвід співпраці з міжнародними організаціями, набутий ще на Луганщині, дуже допоміг йому в нових умовах.

«Ми активно брали участь у всіх можливостях і програмах, які були доступні, і отримували допомогу. Завдяки попередньому досвіду співпраці тут продовжувати було легше», — каже Олексій.

Підприємництво в умовах війни та частих відключень електроенергії стало справжнім випробуванням для Гончарова та його команди. Для забезпечення безперебійної роботи ресторану використовуються генератори та накопичувальні пристрої. Однак, незважаючи на складнощі, команда «Завертай» продовжує тримати високу планку якості та обслуговування:

«Зараз особливо важко з періодичними відключеннями. Доводиться використовувати генератори, зарядні станції та інші засоби, щоб забезпечити температурні режими і тримати якість продуктів на належному рівні».

Важливим аспектом діяльності є соціальна відповідальність. Вся команда «Завертай» складається з внутрішньо переміщених осіб, що підкреслює важливість підтримки таких людей у нових умовах.

«Вся команда — це переселенці. Є люди, з якими ми працювали ще на Луганщині, є нові працівники з Бахмута та Запоріжжя. Це важливо, бо ми розуміємо один одного і підтримуємо», — зазначає Олексій.

Наш герой зізнається, що продовжувати працювати і розвивати бізнес у таких складних умовах мотивує віра в краще майбутнє і прагнення зробити внесок у відбудову країни.

«Це віра і надія в те, що ми переможемо, налагодимо і відбудуємо. Ми збудуємо таку країну, про яку, можливо, кожен з нас мріяв». Він додає, що навіть у найважчі часи варто не зупинятися на досягнутому, а шукати нові можливості.

Олексій вірить, що навіть у складних умовах можна створювати щось нове, корисне для людей і суспільства: «Кожен підприємець, який відчуває в собі хист до створення чогось нового, повинен реалізовувати свої ідеї, не боячись труднощів».

Історія Олексія Гончарова — це яскравий приклад того, як незламний дух, віра в свої сили та підтримка громади можуть допомогти не лише вижити, але й розвиватися в найскладніших умовах. Його приклад надихає інших підприємців не здаватися, шукати нові можливості і робити свій внесок у відбудову країни.

Повну розмову з власником «Завертай» можна послухати у подкасті «Буча: Місто незламних. Бізнеси».

Подкаст «Буча: Місто незламних. Бізнеси» виготовлено за підтримки громадської організації «Інститут масової інформації» у межах проєкту міжнародної організації Internews Network.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Відповісти :

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Зараз переглядають

Підрядник нажився на ремонті укриття у Бучі

За інформацією поліції Київщини, слідчі направили до суду обвинувальний акт щодо підрядника, який надлишково отримав майже 150 000 гривень бюджетних коштів. У грудні 2022 року...

У Бучі виступить «VIP Тернопіль»

21 вересня о 16:45 у Бучанському міському парку відбудеться благодійний концерт за участю популярного гумористичного колективу «VIP Тернопіль», який відомий своїми аншлагами на виступах...

Документальний фільм про злочини рф в Україні отримав нагороду Мадридського міжнародного кінофестивалю-2024

Документальний фільм «Заручники божевілля» отримав нагороду Мадридського міжнародного кінофестивалю-2024. Про це пише Інтерньюз Україна. Cтрічка «Заручники божевілля» перемогла в номінації «Найкращий монтаж документального фільму». Над...

У Софївській Борщагівці вранці сталась стрілянина: постраждалих немає

«Група п’яних чоловіків зробила близько 7 пострілів з пістолета. Оскільки це сталося під час повітряної тривоги, місцеві жителі спочатку вирішили, що стріляли по дронах...

Бучанський ліцей №5 підтримав ЗСУ

Навчальний заклад брав участь у благодійній акції «Замість квітів донат на ЗСУ». З 2 по 6 вересня завдяки учням, батькам та вчителям вдалося зібрати 72...

У Бучі відбудеться ярмарок спорту

Коли: 14 вересня, 10:30-13:00Де: Академія спорту, вул. Шевченка, 14 Спортивний захід відбудеться з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Будуть проводити безкоштовні заняття для всієї...

Анімаційний фільм «Я померла в Ірпені» здобув міжнародну нагороду

Про це повідомили в Linoleum Contemporary Animation and Media Art Festival.  Режисеркою фільму є українка Анастасія Фалілеєва. Її 11-хвилинна праця здобула нагороду в програмі «Міжнародний...
Рекламаspot_img