У Ворзелі відкрили третю чергу пансіонату «Рідні люди». 56 внутрішньо переміщених осіб віком від 70 років, які через війну втратили житло на Донеччині та Луганщині, отримали новий дім. Наразі загальна кількість мешканців закладу становить 173 осіб.
Про це повідомили у БМР.



Нагадаємо, перше заселення відбулося влітку 2024 року (15 осіб), друге — влітку 2025 року (57 осіб).
Нові жителі забезпечені житлом у новозбудованих, безпечних і комфортних будинках квартирного типу. Також на території пансіонату запрацював професійний центр гарячого харчування, який забезпечить усіх мешканців триразовим меню.
Проєкт реалізує Благодійний фонд «До України з любов’ю» за підтримки американських партнерів із міст-побратимів, зокрема зі штату Юта (США) та міста Санді.

Всі, хто отримав можливість проживати у пансіонаті, надсилали до фонду анкету, потім проходили співбесіду.
Раніше ми писали: У Ворзелі відкрили другу чергу пансіонату для літніх людей, що втратили житло
Thebuchacity – незалежне онлайн медіа Бучанської громади. Ви можете підтримати нашу роботу довільним донатом чи підпискою у MonoBase.







