Програма націлена на те, щоб підсилити громадські організації, надавши їм необхідні знання з інституційного розвитку та посилити їхню спроможність в часи війни, кажуть організатори.
«Протягом багатьох років і особливо після виходу курсу від «Теплого міста» на Prometheus, ми отримуємо запити від громадських організацій з різних куточків країни із проханнями поділитися досвідом, зробити «крок два» після курсу і побачити усе на власні очі, поспілкуватися з командою, поставити запитання, які релевантні для конкретної ініціативи. А також дізнатися, який саме досвід «Теплого міста» можна імплементувати в інших містах та як уникнути помилок. Тому ми об’єднали усі ці запити та знання в одну програму, на яку й самі чекаємо з нетерпінням», – розповіла директорка «Теплого міста» Росана Тужанська.
Програма триватиме від початку березня до кінця серпня та буде умовно поділена на два етапи: офлайн-школу та онлайн-навчання з менторським супроводом.
У підсумку учасники отримають необхідні для розвитку своєї організації навички та пропрацюють з ментором найбільш проблемні зони своєї роботи.
Участь у програмі безкоштовна. Від однієї організації на навчання може пройти 1 людина. Подати заявку на участь можна за посиланням до 22 лютого.
«Тепле місто» – це організація, яка вже 10 років працює в Івано-Франківську. В її межах зародилися такі інституції, як «Промприлад.Реновація», Multimedia lab, Urban Space 100, MetaLab, Save Ukraine Now, Urban Space Radio та Frankivsk Half Marathon. Зараз «Тепле місто» розвиває проєкти «Читай», «Стратегія Івано-Франківська» та надає ґранти локальним ініціативам.
Програма реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».