Субота, 15 Червня, 2024
19 C
Bucha
ThebuchacityБучаЯким був 2023 рік для редакції Thebuchacity?

Яким був 2023 рік для редакції Thebuchacity?
Я

Весь 2023 рік був наповнений спогадами про окупацію, волонтерською діяльністю, новинами про відбудову та відновлення міста. Команда Thebuchacity також продовжувала свою роботу – і висвітлювала найбільш актуальні події міста.

Разом з тим, колективу онлайн-медіа завжди хотілося бути більш цікавими та ефективними для читачів Бучанської громади. І протягом цього року нам багато чого вдалося реалізувати.

Проєкт «Буча: Місто незламних»

Thebuchacity презентувало проєкт про людей, які пережили окупацію – «Буча: Місто незламних». Це серія з 10 відео про бучанців, які, попри пережите в окупації, не опустили руки, а продовжують наближати перемогу. Кожен випуск вийшов дуже щемким та мотивуючим.

Герої та героїні проєкту щиро ділилися своїми спогадами подій під час окупації, евакуації, зустрічі з російськими військовими, втратою рідних людей та планами на майбутнє після повернення додому.

Ми дуже вдячні нашим партнерам Media Development Foundation за можливість реалізувати цей проєкт.

Thebuchacity підтримують на Patreon і не тільки

Бажання інформувати жителів міста про новини, події, проєкти не вщухало, а навпаки тільки збільшувалося. Тому Thebuchacity приєдналося до сторінки на Patreon, де кожен охочий може підтримати розвиток медіа.

Patreon: це онлайн-платформа, яка дозволяє творцям контенту отримувати фінансову підтримку від своїх прихильників, які стають їхніми «патронами». Це допомагає творцям мати стабільний дохід, що надає їм можливість зосередитись на створенні якісного контенту.

Підтримка читачів: позитивні відгуки та невелике «патронування» дозволили збільшити кількість авторських матеріалів, які все частіше випускають у Thebuchacity.

Одною з найпопулярніших є і, мабуть, буде публікація про розклад громадського транспорту.

Помітно покращилась якість контенту та його різноманітність. У 2023 році завдяки наполегливості та підтримці грантодавців юна команда медіа зросла та поповнилася новими учасниками. До речі, на сьогодні у Thebuchacity працює над реалізацією творчих задумів 11 людей.

Thebuchacity взяло участь у конференції журналістів

У Бучі відбулася велика конференція «Bucha Journalism Conference», організована Українською Правдою і Media Development Foundation. Її відвідали і журналісти Thebuchacity.

Побувавши серед кращих медійних представників з України, Європи та США, де головний акцент був зроблений на роль медіа під час війни, Thebuchacity почало планувати наступні унікальні проєкти.

Нові проєкти: «Вулиці твого міста» та «Райони твого міста»

Це 2 захопливих проєкти, які покликані познайомити мешканців з їхнім містом, розкривши історію особливості вулиць та мікрорайонів.

Проєкт «Вулиці твого міста» сфокусував увагу на вивченні назв вулиць та їхнього походження. Він розповідає про відомих особистостей, на честь яких були названі вулиці, або про історичні події, що пов’язані з цими місцями. 

Сподіваємося, що публікації про вулиці допомогли мешканцям відчути зв’язок з історією свого міста через назви вулиць, а ще запам’ятати нові вулиці.

Вдячні Інституту масової інформації за можливість реалізувати цей проєкт.

Проєкт «Райони твого міста» досліджував мікрорайони міста, які мають свою власну унікальну атмосферу та особливості. Проєкт визначив неофіційні межі районів, які існують у місті, й надав інформацію про історію та їхній розвиток. Також розповів про цікаві місця та події, які характеризують кожен мікрорайон.

За реалізацію проєкту вдячні Міністерству закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program.

Запустили нові чати для мешканців та зручну спільноту

Створили окремі чати для 2 районів Бучі: Хутір та мешканців ЖК у районі Варшавського ринку – Варшавський. У чатах обговорюють нагальні питання районів, а Thebuchacity публікує оперативну інформацію про відсутність електроенергії чи води, аварії тощо.

А ще Thebuchacity презентували окрему спільноту для дискусій, порад та взаємодопомоги – новий чат з гілками Бучанський подорожник. Це окремий майданчик, у якому розмежовані чати по найбільш затребуваним темам: «Порадьте майстра», «Дошка оголошень», «Пошук домашніх тварин», «Пошук майна», «Попутка», «Порадьте лікаря» та інші.

Thebuchacity отримало відзнаку за найкращий рестарт року

Організація Media Development Foundation нагородила команду Thebuchacity відзнакою у номінації «Найкращий рестарт року» за стрімкий розвиток у 2023 році.

Відкрили офіс та презентували свій сайт

Завдяки підтримці European Endowment For Democracy у серпні команда Thebuchacity відкрила свій власний офіс завдяки грантовій підтримці. Приміщення редакції, яке знаходиться у Бучі по вулиці Нове шосе, 8А, стало місцем, де об’єднуються творчі ідеї.

А вже у жовтні Thebuchacity представило новий вебсайт, який став ще одним майданчиком для втілення ідей, цілей та прагнень. Це ще один проєкт в межах співпраці з Міністерством закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program.

На сайті у першу чергу опублікували спецпроєкти, в яких брали участь, а також регулярно виходять новини Бучі та Бучанського району.

Почали наповнювати розділ «Довідник», у якому вже є основні контакти державних, соціальних, культурних, спортивних та інших послуг та закладів міста.

Проєкт «Буча: Місто незламних. Волонтери»

Thebuchacity зібрало 6 історій про волонтерів, які активно продовжують свою діяльність у Бучанській громаді задля підтримки військових.

Проєкт назвали «Буча: Місто незламних. Волонтери». І він є логічним продовженням попередніх розповідей про окупацію, після якої почалася активна волонтерська робота.

Допрем’єрний показ проєкту відбувся в приміщенні редакції Thebuchacity.

Цей проєкт було реалізовано за підтримки EU4 Independent Media.

Вийшов документальний фільм «Окупація Бучі: як це було»

Команда Thebuchacity презентувала фільм, заснований на реальних подіях та спогадах тих, хто був в окупації у Бучі 2022 року. У фільмі вдалося відтворити хронологію подій саме так, як вони були.

Запрошуємо подивитися фільм, поділитися емоціями чи своїми спогадами.

Помітне збільшення підписників у телеграм-каналі та фоловерів у ТікТок

Протягом року Thebuchacity прагнуло зробити публікації більш захоплюючими та цікавими для наших читачів. І успішно реалізувало цю мету, створюючи контент на різний «смак» для аудиторії у фейсбуці, телеграмі, інстаграмі, тіктоці, на сайті, в ютубі. 

Thebuchacity, як медіа, має популярність серед мешканців Бучанської громади. Підтвердженням цього є зріст підписників телеграм-каналу за 10 000+ та кількість шанувальників нашого контенту в ТікТок налічує вже понад 20 000.

Колектив Thebuchacity прагне і надалі залишатися надійним, цікавим та зручним інформаційним ресурсом для своїх підписників, читачів та глядачів.

Підписуйтеся та стежте за новинами, проєктами та громадською діяльністю Thebuchacity.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Відповісти :

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Зараз переглядають

Буча: місто незламних  – відновлення освіти, медицини та релігії

Медіа Thebuchacity презентувало важливий проєкт під назвою «Буча: Місто Незламних. Повернення до життя», метою якого є висвітлення історій та подій, які демонструють силу і...

Ветерани та військовослужбовці зможуть безкоштовно отримати послуги із планової стоматології

Держава відшкодує вартість таких послуг: видалення зубів відновлення пломбування За послугами захисники зможуть звернутись саме у той заклад, що має таке контрактування. Отримати послуги можна 1 раз на рік,...

У бібліотеці проводитимуть майстер-класи для дітей

Коли: щосуботи, починаючи з 22 червня Де: Буча, вул. Енергетиків, 2, Публічна бібліотека Бучанської громади Запрошують усіх охочих проводити час цікаво та з користю. За детальною інформацією...

Гостомельська амбулаторія №1 отримала крісла колісні та ходунки

Допомогу для пацієнтів Гостомельського центру первинної медико-санітарної допомоги привезли з Німеччини. Повідомляють в ГСВА. Наразі у Гостомельській громаді є потреба у кріслах колісних та ходунках...

Макарівська громада отримала перші в Україні сертифікати про розмінування

Сертифікати, видані HALO Trust Ukraine спільно з Центром протимінної діяльності Державної спеціальної служби транспорту, підтверджують, що раніше заміновані ділянки поблизу села Наливайківка та Макарова...

Бучанська громада на 93% відновлена

Мер Бучі взяв участь у щорічній конференції з питань відновлення України, де поділився успіхами у відбудові Бучанської громади. Він зазначив, що на сьогодні вдалося відновити...

Що зробили для прозорої відбудови на Київщині

Голова КОВА Руслан Кравченко на Ukraine Recovery Conference презентував комплекс антикорупційних заходів, які запровадила Київщина для прозорої відбудови. Що зробили: уніфікували тендерні завдання для підрядників створили спостережну...
Рекламаspot_img