«З Новою поштою біда, раджу або почекати з посилками, або відправляти чи замовляти альтернативними способами. Мої посилки з 16 червня надійшли лише на п’ятий день, а одна загубилася», – таке повідомлення ми днями отримали від мешканки Бучі. І вирішили дізнатися, чи справді є перебої з доставкою у регіоні.
Після ворожого удару по логістичній інфраструктурі в Києві постраждав один із сортувальних терміналів Нової пошти, після чого у користувачів у Київській області, зокрема і в Бучанській громаді, виникли питання щодо затримок доставки посилок.

На звернення Thebuchacity, пресслужба «Нової пошти» надала офіційну відповідь: «У Київській області Нова пошта працює в штатному режимі. Компанія має заздалегідь розроблені плани дій на випадок надзвичайних ситуацій, що дозволило оперативно перенаправити потоки без критичного впливу на сервіс. Системних затримок доставки відправлень немає. Всі посилки обробляються та доставляються клієнтам у межах стандартних термінів компанії за виключенням поодиноких випадків».
Також у «Новій пошті» зазначають, що у разі пошкодження або втрати відправлення внаслідок форс-мажорних обставин клієнтам виплачується компенсація згідно з оголошеною вартістю посилки у найкоротші терміни.
Також додатково зазначили, що попри виклики, у компанії продовжують інвестувати у розвиток мережі: лише від початку 2026 року мережа компанії в Україні збільшилась на 4248 нових поштоматів та 1211 нових відділень, щоб бути ще ближче до кожного українця.
Thebuchacity – незалежне онлайн медіа Бучанської громади. Ви можете підтримати нашу роботу.






