Роботи проводять на розі вулиць Києво-Мироцької та Нового Шосе – у зоні флагштоків. Саме тут заплановано створити символічне місце пам’яті та надії для родин тих, хто досі перебуває в полоні або чия доля залишається невідомою у статусі «зниклий безвісти».
Як повідомила керівниця відділу культури Бучанської міської ради Наталія Півчук, наразі тривають лише підготовчі роботи. Терміни реалізації проєкту невідомі.
Пані Наталія звернула увагу, що громада підтримує родини військовополонених та безвісти зниклих захисників і планує встановити відповідний пам’ятний знак після проходження всіх необхідних процедур закупівлі.
Меморіал має стати місцем пам’яті, підтримки та надії. Наразі невідомо, який саме вигляд матиме пам’ятний знак та коли відбудеться його відкриття. Щойно з’явиться більше інформації про даний проєкт, ми обов’язково повідомимо.
Нагадаємо, 27 червня (субота) з 11:00 до 12:00 у Бучі вздовж Варшавської траси (біля NOVUS, вул. Києво-Мироцька, 104-Д) пройде чергова акція на підтримку полонених та зниклих безвісти.
Також читайте: «Вони не зникли з нашого життя. Ми чекаємо. І ми діємо»: у Бучі відбулася адвокаційна акція «Голоси тиші»
Thebuchacity – незалежне онлайн медіа Бучанської громади. Ви можете підтримати нашу роботу довільним донатом чи підпискою у MonoBase.






