Субота, 15 Червня, 2024
19 C
Bucha
Thebuchacity#Вулиці твого містаВід вулиць міста – до мікрорайонів. Чи знають бучанці їх?

Від вулиць міста – до мікрорайонів. Чи знають бучанці їх?
В

Якщо ви бучанець (або мешкаєте у Бучі тривалий час), то, як мінімум, маєте знати на якій вулиці живете. Але чи знали ви про те, що у місті є лише неофіційний поділ на мікрорайони? На мапі ви не знайдете їхніх назв. До слова, часто непросто знайти на ній і назви нових (перейменованих) вулиць.
Місцеві мешканці Бучі з легкістю скажуть, у якому районі вони виросли, ходили в школу, проводили час в улюблених закладах чи мешкають зараз. А якщо їх запитати, де знаходиться вулиця Мурашка чи Захисників України, можуть задуматися.
Адже після перейменування вулиць більшість бучанців можуть не знати, що вулиця змінила назву, в честь кого і чому була названа, або просто за звичкою користуються старою назвою.
Для прикладу, лише у квітні 2022 року рішенням Бучанської міської ради у Бучі було перейменовано 42 топоніми.
Замінили назви вулиць Ватутіна, Гагаріна, Горького, Грибоєдова, Лермонтова, Некрасова, Толстого й Тургєнєва.
Багато вулиць перейменували на честь бучанців: військових, які загинули під час російсько-української війни. Відтак у Бучі з’явилися вулиці Володимира Ковальського, Олексія Завадського, Андрія Баляби, Михайла Матюшенка, Юрія Чабаха.
Команда Thebuchacity за підтримки ГО «Інститут масової інформації» у межах проєкту міжнародної організації Internews Network протягом кількох місяців реалізовувала проєкт «Вулиці твого міста». Його мета – познайомити та розповісти людям в честь якої відомої постаті названа вулиця, на якій вони живуть або бувають.
З 8 травня по 30 вересня 2023 року ми знайомили наших читачів із новими, перейменованими або популярними назвами вулиць з різних мікрорайонів міста.
За цей час розповіли про 38 вулиць і об’єктів Бучі.
Серед яких такі вулиці: Соломії Крушельницької, Левка Симиренка, Василя Липківського, Левка Ревуцького, Устима Кармелюка, Дмитра Вишневецького, Леха Качинського, Миколи Мурашка, Володимира Ковальського, Юрія Чабаха, Леся Курбаса, Сергія Мазіна, Отамана Орлика, Михайла Матюшенка, Леоніда Каденюка, Володимира Івасюка, Любові Панченко, Мирослава Скорика, Левка Лук’яненка, Ярослава Стецька, Бориса Грінченка, Олексія Завадського, Марії Зерової, Володимира Вернадського, Миколи Леонтовича, Андрія Баляби, Тячівська, Миколи Амосова, Олега Антонова, Івана Кожедуба, Антонія Михайловського, Катерини Білокур, Миколи Гамалія, Михайла Гориня, Бориса Гмирі, Леха Качинського, Дмитра Вишневецького, Устима Кармелюка, Левка Ревуцького, Василя Липківського, Левка Симиренка, Соломії Крушельницької, площі: Говарда Баффета, Бергіш-Гладбах.
Наступний крок – спонукати до уніфікації вулиць. Замінити таблички на будинках, оновити назви вулиць на мапі. Хочемо зробити запит до Бучанської міської ради із зверненням заміни табличок. Також вплинути на заміну старих назв вулиць на Googlе мапі. 
Також раді оголосити, що команда Thebuchacity розпочинає новий цікавий та пізнавальний проєкт «Райони міста», який ще більше познайомить із містом. У наступних публікаціях будемо розповідати та звертати увагу на розвиток, проблеми та перспективи мікрорайонів Бучі.

Як виявилось, офіційно у Бучі поділу на райони немає. Відповідь Бучанської міської ради: «У місті немає мікрорайонів і не планується розподіл».

Для чого ж тоді ми це робимо? Мета проста –  виявити переваги кожного мікрорайону, проблемні моменти та краще зрозуміти потреби мешканців. Жителі різних районів можуть мати різні проблеми, які потребують вирішення. 
Наприклад, поділ міста на мікрорайони допоміг нам під час окупації зрозуміти, у якій частині міста, що відбувається. Окрім загального чату міста Thebuchacity, ми створили ще 11 окремих. Серед них мікрорайони та житлові комплекси Бучі. Так ми можемо повідомити мешканців конкретного мікрорайону про відсутність водопостачання, електроенергії, дізнатися, що відбувається в тій чи іншій частині міста.
Буча – невелике місто. Але якщо запитати в мешканців, з якого вони району – відповідь завжди знайдеться.
Пропонуємо перевірити. Напишіть нам у коментарях, з якого ви мікрорайону Бучі?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

1 коментар

Відповісти :

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Зараз переглядають

Буча: місто незламних  – відновлення освіти, медицини та релігії

Медіа Thebuchacity презентувало важливий проєкт під назвою «Буча: Місто Незламних. Повернення до життя», метою якого є висвітлення історій та подій, які демонструють силу і...

Ветерани та військовослужбовці зможуть безкоштовно отримати послуги із планової стоматології

Держава відшкодує вартість таких послуг: видалення зубів відновлення пломбування За послугами захисники зможуть звернутись саме у той заклад, що має таке контрактування. Отримати послуги можна 1 раз на рік,...

У бібліотеці проводитимуть майстер-класи для дітей

Коли: щосуботи, починаючи з 22 червня Де: Буча, вул. Енергетиків, 2, Публічна бібліотека Бучанської громади Запрошують усіх охочих проводити час цікаво та з користю. За детальною інформацією...

Гостомельська амбулаторія №1 отримала крісла колісні та ходунки

Допомогу для пацієнтів Гостомельського центру первинної медико-санітарної допомоги привезли з Німеччини. Повідомляють в ГСВА. Наразі у Гостомельській громаді є потреба у кріслах колісних та ходунках...

Макарівська громада отримала перші в Україні сертифікати про розмінування

Сертифікати, видані HALO Trust Ukraine спільно з Центром протимінної діяльності Державної спеціальної служби транспорту, підтверджують, що раніше заміновані ділянки поблизу села Наливайківка та Макарова...

Бучанська громада на 93% відновлена

Мер Бучі взяв участь у щорічній конференції з питань відновлення України, де поділився успіхами у відбудові Бучанської громади. Він зазначив, що на сьогодні вдалося відновити...

Що зробили для прозорої відбудови на Київщині

Голова КОВА Руслан Кравченко на Ukraine Recovery Conference презентував комплекс антикорупційних заходів, які запровадила Київщина для прозорої відбудови. Що зробили: уніфікували тендерні завдання для підрядників створили спостережну...
Рекламаspot_img