Понеділок, 4 Березня, 2024
8.7 C
Bucha
Thebuchacity#Вулиці твого містаВід вулиць міста – до мікрорайонів. Чи знають бучанці їх?

Від вулиць міста – до мікрорайонів. Чи знають бучанці їх?
В

   Час на читання -  4 хвилини
Якщо ви бучанець (або мешкаєте у Бучі тривалий час), то, як мінімум, маєте знати на якій вулиці живете. Але чи знали ви про те, що у місті є лише неофіційний поділ на мікрорайони? На мапі ви не знайдете їхніх назв. До слова, часто непросто знайти на ній і назви нових (перейменованих) вулиць.
Місцеві мешканці Бучі з легкістю скажуть, у якому районі вони виросли, ходили в школу, проводили час в улюблених закладах чи мешкають зараз. А якщо їх запитати, де знаходиться вулиця Мурашка чи Захисників України, можуть задуматися.
Адже після перейменування вулиць більшість бучанців можуть не знати, що вулиця змінила назву, в честь кого і чому була названа, або просто за звичкою користуються старою назвою.
Для прикладу, лише у квітні 2022 року рішенням Бучанської міської ради у Бучі було перейменовано 42 топоніми.
Замінили назви вулиць Ватутіна, Гагаріна, Горького, Грибоєдова, Лермонтова, Некрасова, Толстого й Тургєнєва.
Багато вулиць перейменували на честь бучанців: військових, які загинули під час російсько-української війни. Відтак у Бучі з’явилися вулиці Володимира Ковальського, Олексія Завадського, Андрія Баляби, Михайла Матюшенка, Юрія Чабаха.
Команда Thebuchacity за підтримки ГО «Інститут масової інформації» у межах проєкту міжнародної організації Internews Network протягом кількох місяців реалізовувала проєкт «Вулиці твого міста». Його мета – познайомити та розповісти людям в честь якої відомої постаті названа вулиця, на якій вони живуть або бувають.
З 8 травня по 30 вересня 2023 року ми знайомили наших читачів із новими, перейменованими або популярними назвами вулиць з різних мікрорайонів міста.
За цей час розповіли про 38 вулиць і об’єктів Бучі.
Серед яких такі вулиці: Соломії Крушельницької, Левка Симиренка, Василя Липківського, Левка Ревуцького, Устима Кармелюка, Дмитра Вишневецького, Леха Качинського, Миколи Мурашка, Володимира Ковальського, Юрія Чабаха, Леся Курбаса, Сергія Мазіна, Отамана Орлика, Михайла Матюшенка, Леоніда Каденюка, Володимира Івасюка, Любові Панченко, Мирослава Скорика, Левка Лук’яненка, Ярослава Стецька, Бориса Грінченка, Олексія Завадського, Марії Зерової, Володимира Вернадського, Миколи Леонтовича, Андрія Баляби, Тячівська, Миколи Амосова, Олега Антонова, Івана Кожедуба, Антонія Михайловського, Катерини Білокур, Миколи Гамалія, Михайла Гориня, Бориса Гмирі, Леха Качинського, Дмитра Вишневецького, Устима Кармелюка, Левка Ревуцького, Василя Липківського, Левка Симиренка, Соломії Крушельницької, площі: Говарда Баффета, Бергіш-Гладбах.
Наступний крок – спонукати до уніфікації вулиць. Замінити таблички на будинках, оновити назви вулиць на мапі. Хочемо зробити запит до Бучанської міської ради із зверненням заміни табличок. Також вплинути на заміну старих назв вулиць на Googlе мапі. 
Також раді оголосити, що команда Thebuchacity розпочинає новий цікавий та пізнавальний проєкт «Райони міста», який ще більше познайомить із містом. У наступних публікаціях будемо розповідати та звертати увагу на розвиток, проблеми та перспективи мікрорайонів Бучі.

Як виявилось, офіційно у Бучі поділу на райони немає. Відповідь Бучанської міської ради: «У місті немає мікрорайонів і не планується розподіл».

Для чого ж тоді ми це робимо? Мета проста –  виявити переваги кожного мікрорайону, проблемні моменти та краще зрозуміти потреби мешканців. Жителі різних районів можуть мати різні проблеми, які потребують вирішення. 
Наприклад, поділ міста на мікрорайони допоміг нам під час окупації зрозуміти, у якій частині міста, що відбувається. Окрім загального чату міста Thebuchacity, ми створили ще 11 окремих. Серед них мікрорайони та житлові комплекси Бучі. Так ми можемо повідомити мешканців конкретного мікрорайону про відсутність водопостачання, електроенергії, дізнатися, що відбувається в тій чи іншій частині міста.
Буча – невелике місто. Але якщо запитати в мешканців, з якого вони району – відповідь завжди знайдеться.
Пропонуємо перевірити. Напишіть нам у коментарях, з якого ви мікрорайону Бучі?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

1 коментар

Відповісти :

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Зараз переглядають

Чи скасували 8 Березня в Україні?

Наразі офіційного рішення про повне скасування 8 березня як Міжнародного жіночого дня не існує. 14 лютого 2023 року депутати Верховної Ради України запропонувала внести до...

Чи змінився радіаційний фон Бучі та Київщини після окупації?

Після того як російські війська були в окупованій території виникли загроза та побоювання щодо підвищення радіаційного фону для мешканців прилеглих територій. Thebuchacity поцікавилося даним питанням...

Які зміни чекають на транспортну інфраструктуру Київщини

Її хочуть зробити сучасною, комфортною, безпечною та економічно привабливою. Про це наголосив голова Київської ОДА Руслан Кравченко під час зустрічі із південнокорейськими партнерами. Київщина спільно з...

У Бородянці відбулась зустріч з головами окупованих громад

Про це повідомляє Бородянська селищна голова Ірина Захарченко. На зустріч запросили: керівника Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації; керівника Новопсковської СВА Старобільського району; голову Мангушської селищної ради Маріупольського району; голову Нікольської...

Американський «мисливець за нацистами» відвідав Бучу

Про це інформує Бучанський міський голова Анатолій Федорук. Елі Розенбаум, відомий своєю діяльністю у сфері пошуку та переслідування нацистських військових злочинців. Зараз очолює команду...

У Бучі відбудеться фінансово-психологічний тренінг «Життєвий капітал»

Коли: 1 березня, 12:00-15:00 Де: Буча, бул. Богдана Хмельницького, 19, клуб «Дівчата» У програмі: Ведення обліку власних доходів та витрат Формування «фінансової подушки безпеки» Ведення переговорів з бізнес-партнерами Управління власними...

Бучанець Євгеній Прокопчук отримав орден «За Мужність»

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко особисто вручив державні нагороди воїнам Бригади швидкого реагування Національної гвардії України «Рубіж». Серед відзначених нагородами і наш земляк Євгеній...
Рекламаspot_img